Hey everyone! It’s been a while since my last post but I was working like craaaazy so it was impossible to post between my travels, shootings, events and short sleeps. Last week I was in New York for an excited project, the ones who follow me on instagram would know it! I’ll reveal more on that project soon but let’s get on today’s post first. I’m writing this post on the plane from NY to Istanbul, dreaming of a perfect Sunday to get some rest. Couldn’t sleep on the flight and wanted to prepare a shopping post out of my dream outfit of today. I’d love to wear an off-shoulder top with relaxed shorts, big hat, cool glasses, great earrings, leather backpack and killer heels. Oh and let’s not forget about putting an iced cocktail on my hand please. Raise your hand if you’d want to join me!

Click on the items to shop the products.

Happy sunday!

Herkese merhaba! Son postumdan bu yana biraz zaman geçti ama delicesine çalışmakta olduğum için, seyahatlerin, çekimlerin, davetlerin ve kısa uykuların arasında durup post yazmaya vakit bulamadım malesef. Geçen hafta New York’ta heyecan verici bir projeye dahil oldum, instagramdan takip edenler detayları zaten bilecektir. Proje hakkında detaylı bilgiyi önümüzdeki günlere saklayıp direksiyonu günün postuna doğru çeviriyorum. Şu an New York’tan İstanbul’a uçarken bir yandan da dinlenerek geçirmek istediğim Pazar gününü düşlüyorum. Uçakta uyku tutmadığı için yapılacak en iyi şey bugün giymek istediğim kıyafet üzerinden bir alışveriş listesi hazırlamak oldu elbette(!) Şu an omuzları düşük bir bluzu rahat bir şort, büyük bir şapka, renkli gözlükler, göz alıcı bir küpe, deri sırt çantası ve muhteşem ayakkabılarla birlikte giymek istiyorum. Tabi elimde tutacağım buzlu bir kokteyli de unutmayalım lütfen. Bana katılmak isteyenler elini kaldırabilir.

Görseldeki ürünlerin üzerine tıklayarak alışveriş listeme katılabilirsiniz. Stilden bahsetmişken tekrar hatırlatayım kendi giydiğiniz stilleri paylaşarak jürisinde olduğum Dove ve Fabrika işbirliğindeki yarışmadan renkli kıyafetler kazanma şansınız da hala devam ediyor. Katılmak için  www.100renk100gun.com a tıklayabilirsiniz ;) Mutlu Pazarlar!

 

You May Also Like