Before the New Year me& 2 great fellow bloggers had make-up done at Bobbi Brown in Harvey Nichols. Each of us represented an era so we also put on some outfits to go with the make-ups. I was the 50’s girl, Maritza was a 70’s bohemian and Style Boom was the millenium goddess. Each of us had great fun at Harvey Nichols at this shooting. Our photographer Tolga Gunay captured great moments. Have a look!
Yeni yıldan önce Maritza ve StyleBoom ile Harvey Nichols’daki Bobbi Brown standını kuşattığımız günü görmeyen kaldı mı? En azından aranızda hala 3. Bobbi Brown makyaj eğitimini kazanmak isteyen birileri vardır diye umuyorum. Eveet sevgili Style Boom ve Maritza‘dan sonra bu hediyeyi bir okuyucuma verme sırası bana geldi. Bilmeyenler için durumu açıklayayım, geçen yıl Bobbi Brown tarafından her birimize 3 farklı döneme ait makyajlar yapılıp püf noktalar anlatılmıştı, tabi mekan Harvey Nichols olunca dönemlere ait kıyafetlere bürünmemek olmazdı. Ben 50’ler kızı, Meriç 70’ler bohemi Style Boom ise milenyum tanrıçası oldu. Sevgili Tolga Günay ve Burak Ünaldı da harika kareler yakaladı. Şimdi ise bu deneyimi yaşama sırası sizde. Bu postun altına hatırladığı ilk makyaj anısını yazan biri Bobbi Brown’dan makyaj eğitimi kazanacak!

Not: Şanslı okuyucu bu makyaj eğitimini önceden randevu almak şartıyla İSTANBUL Kanyon Harvey Nichols//İstinyepark Boyner//Şaşkınbakkal Boyner//İçerenköy Boyner//Nautilus Boyner// ANKARA Kavaklıdere Beymen//Kızılay YKM//ANTALYA Boyner Bobbi Brown noktalarında alabilecek.
Sonuçlar 25 Ocak Salı günü açıklanacak. Kazanan random number generator ile belirlenecek. Şimdiden herkese iyi şanslar!!

You May Also Like