Herkese merhaba, bugün benim gibi online alışveriş yapmayı sevenler için oldukça iyi bir haberim var. Türkiye’ye yeni giriş yapan Bonusbay.com ile yaptığımız alışverişlerin bir kısmını para iadesi olarak almak artık mümkün. Şimdi sizlere sistemin nasıl çalıştığını kendi alışverişim üzerinden anlatacağım ve yazının sonunda ayrıca ufak bir sürpriz paylaşacağım.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bonusbay.com dan faydalanabilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerek elbette. Bu sayede sitenin hemen sol tarafında bulunan Mağazalar bölümüne tıklayabilir ve alışveriş yapmak istediğiniz anlaşmalı 200’den fazla mağazadan birini seçebilirsiniz. Ya da benim gibi alışveriş yapmak istediğiniz mağazayı doğrudan soldaki arama çubuğuna da yazıp bulabilirsiniz.

Bonusbay-Alışverişim10

Ben ilk alışverişim için seçimimi Beymen.com dan yana kullanıyorum çünkü itiraf edelim biz kızların her zaman alınacak bir çift ayakkabıya daha ihtiyacı vardır, değil mi? Mağazalar bölümünde Beymen’in üzerine tıkladığımda bana mağaza hakkında bilgi veren bir sayfa açılıyor ve alışverişimin yüzde kaç oranını geri alacağımı söylüyor. Buradaki Bonus Al seçeneğine tıkladığımda site beni doğrudan Beymen.com a yönlendiriyor.Bonusbay-Alışverişim3

Burada alışverişimi her zamanki gibi yapıyorum, üye girişimi, seçimimi, ödememi vs. Günün şanslısı ise gümüş rengi Tory Burch ayakkabılar hem de oldukça indirimde. Yani bu, benim için bir taşla iki tuş demek!

Bonusbay-Alışverişim4

Alışverişimi tamamladıktan sonra Bonusbay.com daki profilime gidiyorum ve orada hesabıma eklenmiş bonus miktarını görebiliyorum. Burada da Ödeme Detayları bölümüne girerek IBAN numaranı yazıyorsun ve biriken miktar 30TL’yi geçince bu parayı kendi hesabına transfer edebiliyorsun.Bonusbay-Alışverişim5

Daha sonra evinize gelen yeni bebeklerinizin keyfini çıkartmak da size kalmış.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Son olarak bundan sonra Bonusbay.com u kullanarak alışveriş yapacağım diğer favori mağazalarımı da paylaşmak istedim. Moda, dekorasyon, teknoloji, güzellik, seyahat gibi pek çok alanda kullanabileceğimiz bu yeni sistem online alışverişi daha keyifli hale gitiriyor.

Bonusbay-Alışverişim7Gelelim sürprize! Eğer siteye bu link üzerinden gidip üye olursanız hesabınıza 10TL bonus otomatik olarak yüklenecek. Herkese şimdiden mutlu alışverişler dilerim! :)

You May Also Like