Lately I’ve been wearing a lot of monochrom outfits. So it was time to try out something bright! I wore my new COS denim which I customized by ripping it out. It has the perfect vintage wash so I couldn’t resist to give it some age. Just bought a very colorful Nike sneakers so I got my outfit inspiration from the actual colors of the shoes. It was a very powerful outfit for a fun and colorful Sunday.

Son zamanlarda biraz siyah beyaz ağırlıkta giyindiğim için renkli bir şeyler denemenin zamanı gelmişti. Vintage görünümlü yıkamasını çok beğenerek aldığım COS jeanimin dizlerini yırtarak biraz daha eski bir görüntü vermek istedim. Ayrıca tüm bu kıyafetteki renkleri de yeni Nike ayakkabılarımın üzerinden esinlenerek oluşturduğumu söylemem gerek. Renki ve eğlenceli bir Pazar günü için rahat ve canlandırıcı bir stil oldu doğrusu.

colorblocksunday

colorblocksunday2-1

colorblocksunday3

colorblocksunday4

colorblocksunday5

 

MACHKA COAT – UNIQLO SWEATER – COS JEANS – NIKE SNEAKERS (similar here and here) – PRETTY BALLERINAS CLUTCH – PAW BY NES BRACELET

MACHKA PALTO – UNIQLO KAZAK – COS JEAN – NIKE AYAKKABI (benzeri burada ve burada)- PRETTY BALLERINAS PORTFÖY – PAW BY NES BİLEKLİK

You May Also Like

 • hayatımda gördüğüm en güzel air max ! kombine bayıldım diyebilirim :)

  smyrnarybeauty.blogspot.com

 • Handan Ceyhan

  Merhaba, Nike’ın bu modeli Türkiye’de var mı şu anda? Verdiğiniz linklerde iki farklı rengini gördüm ama ben özellikle sizinkini beğendim. Siz nerden aldınız?

 • hasty

  OMG, I love the shoes, I want one now… I like your hair as well. Are you goanna grow it longer?

 • Buse

  Paçalarınızı neyle ya da ne şekilde yırttığınızı söyleyebilir misiniz? Çok orjinal duruyor.