Last Saturday we spent a wonderful day with the girls as the guests of Boybeyi Jewellery at the Sofa Hotel. It was a very refreshing day! You can imagine what it was like, when you think about all those girl talk, shampagne, macarons combined with amazing jewellery. I tried on so many different kinds of jewels which was great but the most magical part was to find that piece that I felt like I belong to. You will understand how I felt from the pictures below. To finish that beautiful day with the great food out of the hands of the chef of the Sofa Hotel restaurant Hande Buyuk, was another great memory. Thank you everyone who made that day perfect for me! With love,

Geçtiğimiz Cumartesi kızlarla birlikte harika bir şımarma günü geçirmek üzere Boybeyi Mücevher‘in davetlisi olarak Sofa Otel’deydik. Kız muhabbeti, şampanya ve rengarenk makaronlar, muhteşem mücevherlerle birleşince uzun süre akıldan çıkmayacak bir gün yaşadık birlikte. Pek çok farklı çeşit mücevheri deneyip kendimi ait hissettiğim o parçayı taktığımdaki hislerimi aşağıdaki görseller daha iyi anlatacaktır elbette. Günü, Sofa Otel’in restoranında Hande Büyük şefliğinde harika yemekler tadarak noktalamak günün bir diğer güzel tarafı oldu bizim için. O günü benim için mükemmel kılan herkese teşekkürler! Sevgilerimle,

 

You May Also Like

 • tobeornottobe

  o kadar özel, güzel ve karakteristik bir yüz, çene, boyun yapın var ki insanın hayran kalmaması imkansız :) saçın kaşın gözün her şeyin çok güzel. her ortamda herkesten ayrı şekilde göze çarpıyorsun :) demeden geçemedim :)

 • nazar değecek, insanlar çatlayacak bu kadar güzel, bu kadar hayranlık verici olma:)))) bu arada babetlerin nerden söylersen çok sevinirim?

 • swarthy

  Yahu yapmayın allah aşkına. Güzel kaş göz mü? Gözlerini büyütmek için göz altına kadar beyaz kalem sürmüş kaşlar desen 2 parmak. Gerçekten hoş durmuyor. Ayrıca dekolte çok fazla. Göğüslerin fırlayacakmış gibi duruyor. Ve o uzun elbise mi tulum mu artık ne ise altına babet hiç olmamış çünkü klasik bir ceket giymişsin. Siyah bir stiletto daha iyi tamamlardı bence. Hiç zarif durmuyor bu görüntünle o güzelim mücevher.

  • tobeornottobe

   Giyim kuşamına bir yorum getirmedim zaten. Ben de beğendim diyemem ve zarif de bulmadım.
   Ancak kaş göz dendiği zaman orada bir durmak lazım :) Bu kızın yüzü çok değişik çok sevimli çok karakteristik bana göre. Genel geçer güzellik kurallarına uyduğunu iddia eden yok. Kaşlardan da herkesin anlamasını bekleyemeyiz zaten :)) Etrafta ince kaşların iyi bir şey olduğunu sanan bir güruh varken :)))
   Gözleri küçük olabilir içine beyaz kalem sürebilir ne var ki bunda? Gözleri büyük olan da içine siyah kalem sürer. Eee? :))))) Ne yapalım şimdi bilemedim :)
   Sanki Nil’i dünya güzeli ilan ettik :)

 • Babetlerinizin ve ceketinizin nereden olduğunu paylaşırsanız çok seviniriz ;)

  • Canan Erdoğan

   babetler Zara. bende olduğu için biliyorum.sanırım yanılmıyorum.

 • Tiki Kezban

  Kaslarina naptin Nil ya, cok kotu gorunuyor. yanlislikla o sekilde alinmis da sen de duzeltemeden cikmissin gibi. Duzelt lutfen :(

 • banu

  Merhaba Nil :) Mücevherler harika. B,r şey sormak istiyorum, Maritsa nın fotoğraflarında tenin daha koyu ve cildin biraz isilikli duruyor. Kendi fotolarında daha parlak aydınlık. Hangi photoshop programını kullanıyorsun buna gerçekten ihtiyacım var. Bir de makyaj videonu ne zaman yükleyeceksin? :) Sevgiler.

  • aa

   Ee “Photoshop” zaten programın adı?

 • jidde

  Nil dovmeni cok sevdim, anlami ne?