Hello again! Can’t believe it’s already 25th of June. I left my regular life behind on the 31st of May (on the day Turkish freedom resistance has started). Since that day, everything has stopped working, breathing and living (literally in some cases) in Turkey! It’s very hard to concentrate on something else when you have serious concerns about your future! On the other hand, as the youth of this country I believe that we must stay strong and keep our heads up, dream a perfect future and work to achieve it! It’s not in my DNA to stop when I’m in front of an obstacle. I shall keep on walking… To do that, a night out with girls is the perfect mood changer for me. If we want to create and affect a massive change we should start with ourselves, right? Plus I’ve collaborated with Fashiolista.com for a great give away to change your mood as well! :) I styled a “Night Out” themed outfit with one of my favorite brands Joie. And guess what, you can win a $1000 shopping spree from Joie by styling an outfit as well! Just click on this link pick your theme and style your “dream outfit” to join the contest. Let’s make a girl’s dream come true!

Uzun zaman sonra tekrar merhaba! Haziran’ın 25’ine ne ara geldik anlayan var mı? Sanki hayat 31 Mayıs’ta durdu (maalesef bazıları için gerçekten de öyle oldu) ve çevredeki her şey çalışmayı ve nefes almayı bıraktı. Durum böyleyken her hangi bir şeye konsantre olmayı bırakın düşünmek bile imkansız hale geldi. Sürekli olarak gelecek kaygısı ile geçen 1 ay… Tüm bunlar bir yana artık daha proaktif davranmaya başlamamız gerek. Bu ülkenin gençleri olarak güçlü kalmalı, başımızı dik tutmalı, mükemmel gelecek hayalimizin peşini bırakmadan onun için çalışmaya devam etmeliyiz. Bir engelin karşısında kalakalmak benim DNA’m da yoktur bu sebeple kaldığım yerden özgürlüğüm için yürümeye devam ediyorum, ne pahasına olursa olsun… Bunu yapabilmek içinse modumu biraz da olsa değiştirmek, pozitif düşüncelerime geri dönebilmek için en güzel kafa dağıtma yöntemi olan kız kıza bir gece tam ihtiyacım olan şeydi. Madem modumu değiştiriyorum, sizi unutmak olmaz harika bir hediye ile dönmek istedim aranıza! Temamız “Kız Kıza Bir Gece” üzerimde ise en sevdiğim markalardan biri olan Joie dan seçtiğim kombin. Hediye ise Fashiolista.com dan, tam $1000’lık Joie alışveriş çeki. Bunun için  yapmanız gereken bu linke tıklayıp kendinize yakın hissettiğiniz 3 temadan birini seçmek ve hayalinizdeki Joie kombinini oluşturmak. Bakalım kimin hayali gerçek olacak? ;)

JOIE DRESS – JOIE SHOES – JOIE HALSTON CLUTCH – STORY OF MY CLOSET RINGS – GEMMA REDUX EARRINGS
JOIE ELBİSE – JOIE AYAKKABI – HALSTON CLUTCH – STORY OF MY CLOSET YÜZÜK – GEMMA REDUX KÜPE

Shop similar items:

You May Also Like

 • esra

  Merhabalar! Eski fotoğraflarınıza göre oldukça zayıflamış görünüyorsunuz. Acaba diyet, spor yapıyor musunuz, bunu paylaşırsanız sevinirim, sevgiler…

 • olguoz

  Direniş seni de zayıflatmış sevgili Nil :) Kombin çok hoş.

 • name

  photoshop kullanmayı daha iyi bilseydin gerçekten zayıfladığına inancaktık:) 4. fotoğrafındaki arka bacağına daha iyi çalışman ve bacaklarındaki dengesiz oyuntuları atlamaman gerekir… blur ve smudge u daha iyi kullanman lazım..

 • Sandy

  Stunning! I need that shopping spree so bad :)

 • melisa solmaz

  wawww harikasın canım yine bayldım fıstık gibi gözüküyorsun ayakkabılarına zaten eridim bittim burda harika gözüküyor gerçekten senn fıstık gibi ayaklarında çok kıskandım dövmende harika duruyor anlamaını bilmesemde yakışmış harikasın yine harika