Last week was pretty crazy full of meetings, shootings and brainstormings. That’s why I couldn’t post anything on my blog! And it makes me frustrated not to be able to post on my blog because of making all those meetings about the posts on my blog… Need to find a solution or a professional help on this! Anyways in these days I’m in the mood of wearing mono colors again. And I guess I’ll rock this outfit one more time with my grey coat as well. Who says the color grey is dull!

Geçtiğimiz hafta toplantılar, çekimler ve beyin fırtınalarıyla geçen oldukça yoğun bir haftaydı. Bu yüzden bloguma post yapamadım ve düşününce bloguma post yapabilmek için yaptığım bunca iş ve toplantı arasında postu yapacak zaman bulamamak ne kadar sinir bozucu bir ironi! Sanırım bu konuda profesyonel bir yardım almanın zamanı geldi. Her neyse bu aralar yine tek renk giyinme moduna girdim ve hatta bu gri kombini bir de yeni gri paltomla tekrar giymeyi planlıyorum. Kim demiş gri rengin sıkıcı olduğunu!

greyongrey2

greyongrey1

greyongrey

greyongrey3

greyongrey4

greyongrey5

greyongrey6

greyongrey7

TOPSHOP TRENCHCOAT (similar here and here) – MCQUEEN SWEATER (similar here and here) – WHISTLES JEAN (similar here and here) – G STAR RAW BOOTS (similar here and here) – CHANEL BAG – YARGICI SCARF (similar here)

 

TOPSHOP TRENÇKOT (benzeri burada ve burada) – MCQUEEN KAZAK (benzeri burada ve burada) – WHISTLES JEAN (benzeri burada ve burada) – G STAR RAW BOT (benzeri burada ve burada) – CHANEL ÇANTA – YARGICI FULAR (benzeri burada)

 

SHOP THE LOOK

You May Also Like