Happy Monday everyone! Today on the blog I’m hosting 2 pieces from the new Divided Grey collection of H&M that will be launched worldwide on the 1st day of November. This specific collection calls out to the rock n roll chic inside of you and it takes you to the deep inside of it’s soul see:Me. Dark colors and sharp shapes for the girls with a strong attitude, self confidence guaranteed. If you want to see all the pictures from the collection and the fashion video with Alice Dellal (who else could it be!) you should visit my facebook page because I’ve prepared everything for you to see! I’m pretty sure those images and the video itself will prepare you for the right mood for 1st of November. Now go and have a rock n roll shower!

Herkese mutlu Pazartesiler! Bugün blogda H&M Divided Grey koleksiyonunun 1 Kasım’da sadece  İstinye Park mağazasında satışa çıkacak yeni koleksiyonundan 2 parçayı ağırlıyorum. Bu özel koleksiyon içindeki rock n roll kızına hitap edip seni bir anda teslim alıyor ve anında kendi ruhuna sokuyor bkz:Ben. Koyu renkler ve keskin kesimli parçalar güçlü duruşu olan kızlara özel, özgüven garanti. Koleksiyonun tüm parçalarını görmek, 1 Kasım’a kadar kendini hazırlamak adına Alice Dellal’lı (ondan başkası düşünülemezdi) videoyu soluyup bu ruha bürünmek istiyorsan seni facebook sayfama bekliyorum. Dahası facebook üzerinde paylaştığım bu videoyu kendi duvarında paylaşan 5 kişi bu koleksiyondan bir parçaya herkesten önce sahip olmaya hak kazanacak! Detaylar için tık tık

H&M DIVIDED GREY T-SHIRT AND CARDIGAN – MOTHER’S OLD SKIRT – H&M BOOTS – H&M CUFF – COOEE DESIGN BRACELET AND RING
H&M DIVIDED GREY  T-SHIRT VE HIRKA – ANNEMİN ESKİ ETEĞİ – H&M BOT – H&M BİLEKLİK – COOEE DESIGN BİLEZİK VE YÜZÜK

You May Also Like

 • cyda

  duvarımda paylamış bulunuyorum, umarım senden bi hediyem olur nil :) harika görünüyosun :)

 • Nazlı Ece

  Nil botların muhteşem sana da çok yakışmış,yeni sezon mu acaba?

 • Evren

  Eteğe bayıldım, aynı model bir etek de annemin dolabında vardı. Bu yaz itibariyle benim olmuştu kendisi :)) Yaşasın annelerimizin eski etekleri!! :)

 • Tüm postu “Etek neredenmiş, etek neredenmiş…” diye heyecanla okuyup aşağıda “Annemin eski eteği”ni görünce yıkıldım! Ne varsa eskilerde var… H&M kusura bakmasın ama bu kombindeki en çarpıcı ve güzel parça o ;) Ayrıca da bu ikili seni çok çok çok zayıf göstermiş (zaten zayıfsın biliyorum sadece bu kombin fazla ince belli bir görüntü ortaya çıkarmış ;)

 • bota, büyük metal bilekliğe ve eteğe bayıldım! Bu etekle kombinlerinin devamının gelmesini heyecanla bekliyorum:))), Bacaklar uzun ve güzel olunca bu etek nasıl da yakışmış! ben de annemin eski eteklerini kullanıyorum, deri eteğini hemen kaptım mesela, hatta kalem etek yaptım blogumda var:P buarada facebook sayfandaki videoyu hemen paylaştım umarım bi parça da bana gelir o havaya bürünmek istiyorum ben de:))))

 • Begendimm ve paylastım umarım kazanırım.H&M her zaman ki gibi uçmuş yaa :D siyahtan baska bisey düşünemeyen ben hastası oldum.

 • ozge

  keske o bilezik ve yüzük h&m olsaydı da onları kazanabilseydim!! bayıldım yaaa.

 • eda

  tam bir rahibe olmuşsun nil. Kilise temalı bi yer olsaymış tadından yenmezmiş :)