This week we’ll talk about on a subject that I was meaning to share for a while. How would you make a perfect cappuccino at home? In this short video below, you’ll see the way to make a cup of cappuccino that you’ll enjoy at home or make for your guests. I hope you’ll like it. Keep in mind that I and Eymen Topcuoglu are open to any suggestions on these video series that we make together. Just comment below what you have in mind and we’ll shoot it for you ;)

Bu hafta video serimizde bir süredir paylaşmayı düşündüğüm bir konuya değiniyoruz. Evde enfes bir cappuccino nasıl yaparsınız? Bu kısa videoda oldukça kolay bir şekilde ev modunuza eşlik edecek ya da misafirlerinizi sevindirecek bir bardak cappuccino yapmanın yöntemini göreceksiniz. Umarım beğenirsiniz. Unutmayın Eymen Topçuoğlu ile birlikte yaptığımız bu video serileri için fikirlere her zaman açığız! Siz yorum bırakın biz çekelim ;)

You May Also Like

 • Burcu Yedikardaşlar Ceylan

  çok pratikmiş :) bayıldım!

 • Yağmur Yavuz

  Kahve tutkunu olarak bu yazıya bayıldım! Okur okumaz da denedim ve gerçekten mükemmel oldu. Harikasınız ! :)

 • Hey hasty, there is english subtitles available if you want :) You just have to turn it on! Though I’m glad you beard with it in Turkish :)) Xx

 • Derya

  Harika video bayıldım! Ben evimde tchibo nun süt köpürtme aparatlı kahve makinesini kullanıyorum.köpük hemen sönüyordu videodan öğrendim kabarcıkları beze vurarak gidermem gerekiyormuş :) sevgilerr

 • Eskiden yunanistanda kahvenin içine 1 damla su koyarak neredeyse 10 dk çay kaşığı ile karşıtırarak yapıyorlardı bu köpürtme işlemini.. Tabi sonra mikserler dahil oldu.. Ben hala işyerinde falan kahve/süt mikseri olmadığı için arada yaparım.. İşe yarıyor yani ;)

 • ezgi

  Bizdeki sut kopurtucu hic bu kadar kopurtmuyor yunanistandan almıştım dandik galina :(