Voila! Here I am with a few shots from the home, finally! It’s still not finished, of course… I wonder if it’s ever gonna be, but I wanted to share these little details I love to have around the house. You’ll see it’s becoming a very simple and peaceful apartment, the main colors are white and brown. Our motto is, less furniture more space. We can say that these are my favorite decorative items. I hope more to come in the following days.
İşte! Sonunda evden bir kaç küçük kare paylaşıyorum. Tabii ki hala bitmedi, ve bir gün bitecek mi onu da bilmiyorum :) Ama evde bulunmasını çok sevdiğim bir kaç detayı paylaşmak istedim sizinle. Görüceksiniz evde yaratmak istediğimiz oldukça basit ve huzur dolu bir ortam, ana renkler beyaz ve kahverengi. Mottomuz, az eşya bol alan. Şimdilik favori dekoratif parçalarımın bunlar olduğunu söyleyebiliriz. Umarım ilerde paylaşacak daha fazla şey olur.

Ofcourse, Duuh!
Tabii ki, bu görüntü olmazsa olmaz!
I had to frame this “Isabel Marant drawing for French Vogue” and it’s us next to it
Isabel Marant’ın Paris Vogue için çizdiği bu resmi çerçevelemek zorundaydım, yanında da biz varız
I am not a huge cologne lover, but these new fragrances from Pasabahce with the great bottling I love. It’s vintage feeling is just so right and looks great decoratively.

Büyük bir kolonya sever olduğum söylenemez ama Paşabahçe’nin bu kolonya serisini çok seviyorum. Şişesi ve varlığı dekoratif olarak oldukça vintage bir hava katıyor.

Oh these are my daily snacks, nothing important :) To have jars full of cokkies and m&m’s is just my dream since I was a child

Bunlar da günlük aburcuburlarım işte, pek bi önemi yok :) Sadece küçüklüğümden beri hayalini kurduğum kurabiye ve m&m’s dolu kavanozların vücut bulmuş hali
We literally created this coffee table by the power of thinking! We were like “this area needs something glassy, something with 3 pieces…hmmm where can we find it?”and then someday it popped up while we were wandering at a shopping mall aimlessly. Think, it call for us too.
Bu zigonu gerçekten düşünce gücümüzle falan yarattığımızı düşünüyorum! Koltuğun kenarına bakıp bakıp ” bu alana böyle cam ya da pleksi bir zigon olması gerek, nerden bulabiliriz acaba?” derken bir anda karşımıza çıkıverdi. Sanırım o da bizi çağırmış.

Yes, the house loves glass, wood and white. Another favorite item, the glass lamp. It still needs a perfect white lampshade though.
Evet gördüğünüz gibi ev cam, ağaç ve beyaz ağırlıklı. Bir başka favori parça, cam lamba. Hala mükemmel bir beyaz şapkaya ihtiyacı var gerçi.
The name of this lamp is Darwin it is a design of 2 young and very talented Turkish designers, their brand called Naif Design. We discovered them on the way home. They have opened their first showroom/office near to our house, that’s how we saw this lovely lamp on their shop window and ordered one immediately!
Bu ayaklı lambanın adı ise Darwin, kendisi 2 genç ve çok yetenekli Türk tasarımcının tasarımı. Markalarının adı Naif Tasarım. Yeni açtıkları ofis/showroomlarını bir gün eve doğru giderken keşfettik. Vitrinlerinde gördüğümüz tasarımları oldukça ilgimizi çekti ve bu lambanın da hemen siparişini verdik. İlerde çok başarılı olucağına inandığım bu tasarımcıların facebook sayfasını da mutlaka izlemeye alın derim!

That’s all for today folks!
Bugünlük bu kadar, dağılabiliriz

You May Also Like