It was 10:30 PM we were at home busy with being lazy when we got a call from our friends to join them at the sushi restaurant. They were having wine and sushi so it was the perfect reason to get up from that sofa we were buried in. When I was thinking what to wear, the hardest part was to leave my pyjamas, I remembered that I have a solution for those times. Wear a loose fitted jean combine it with a striped top (I don’t know why but striped tops always make me feel comfy) wear one of your coziest cardigan on top and a scarf, Voila! I was ready under 3 minutes. Believe me this formula works every time I need to go somewhere quick. Keep it comfy keep it chic!

Geçtiğimiz akşam saat 10:30 gibi evde tembellikle meşgulken arkadaşlarımız arayıp sushi restoranında onlara katılmamız için davet etti. Sushi ve şarap ikilisi içine gömüldüğümüz koltuktan kalkmak için oldukça iyi bir sebepti!  O kafayla ne giyeceğimi düşünürken, ilk başta pijamalarımdan ayrılacak olmak zor geldi ama böyle zamanlarda uygulamayı sevdiğim bir çözüm var neyse ki. Önce bol bir jean alıyoruz onu çizgili bir bluz ile tamamlıyoruz (neden bilmiyorum ama çizgili bluzlar bana kendimi inanılmaz rahat hissettiriyor) üzerine en sıcak tutan hırkalardan birini geçirip son olarak şık bir fular ile görüntüyü tamamlıyoruz, Voila! İnanın hızlıca giyinmem gerektiğinde bu formul hep işime yarıyor. Hem rahat hem de şık, 3 dakikadan kısa bir sürede evden çıkmaya hazırsınız!

TWENTY SOMETHING CARDIGAN – ZARA TOP – MANGO SCARF – ACNE JEANS – DOLCE VITA BOOTS
TWENTY SOMETHING HIRKA – ZARA BLUZ – MANGO FULAR – ACNE JEAN – DOLCE VITA BOT

You May Also Like

 • Nilay

  Fular hariç çok beğendim :)

 • neslihan

  Çok güzel görünüyosun gerçekten giydiklerin çok yakışıyo.Tarzını çok beğeniyorum. Sakıncası yoksa kilon ve boyun ne?

 • AyŞe

  Gerçi senin pek ihtiyacın yok ama:)Peki güzel görünmek için tüyoların var mı Nil.10.30 makyajlı değilsindir eminim.Mesela o gece hemen eyeliner rimel sürüp bir rujlamı çıktın,bb cream-allık mı kullandın?

  • Teşekkür ederim. Genelde hızlı çıkarken allık, rimel ve parlatıcı kullanıyorum en temel dokunuşları hallediyor ;)

 • elif

  süpersin sana hersey yakisiyor, stiline bayiliyoruuum :) !!

 • ıcınde kı cızgılı badıyle salın hıc uyumlu degıl

 • ayaz

  Zaten o fularla bluzun uymaması gerekiyor. Şıklığı orda..