Remember me telling that I have another post idea about my birthday? You may see it now. When my birthday was getting closer I thought about my age 21 . How was it? What have I done? Did I succeed at anything? I started to collect everything I done since last August and you may see the result at the bottom. Hope I have another great year ahead!!
Size doğum günüm için aklımda başka bir post fikri vardı demiştim ya, işte onu şuan gerçekleştiriyorum. Doğum günüm yaklaşırken bloguma şöyle bir göz atıyım dedim, 21. yaşım nasılmış, neler yapmışım, neler başarmışım diye. Geçen ağustostan bugüne tüm görselleri topladım bir yerde ve sonuç olarak bunlar çıktı ortaya. Umarım önümde yine harika bir yıl vardır!!

A colage of my outfits of 1 year
1 yıl boyunca giydiklerimden oluşan bir kolaj

Being a Reebok Girl was great! Every second of it was so precious to me
Reebok kızı olmak harikaydı! Benim için her saniyesi çok değerliydi
I’ve been featured on places I could never dream of
Hayal bile edemeyeceğim yerlerde haber oldum

It was the hightlight of my year, being picked as one of the 100 fashion bloggers around the world, priceless!
En güzeli dünyadaki 100 moda bloggerından biri seçilmekti!

I did collaborations with some brands. They all were really fun to work with! Levis, Banana Republic, Puma, İpekyol, Outletim.com, Zeynep Erdoğan and Olmeca.
Bazı markalarla yaptığım işler. Hepsiyle de çalışması çok zevkliydi! Levis, Banana Republic, Puma, İpekyol, Outletim.com, Zeynep Erdoğan ve Olmeca.

And that’s all.. Here is the post of my whole year as a 21 year old, hope I also add something to your lives along with mine. You all are great to me and I am really thankful for all your comments and support. See you during this year :)
Ve hepsi bu kadar… İşte 21. yılımın özeti, umarım kendi hayatıma eklerken sizlerin hayatlarına da bir şeyler katabilmişimdir. Yanımda olduğunuz, yorum ve maillerinizle bana destek olduğunuz için her birinize tek tek teşekkür ediyorum! Bu sene süresince de görüşmek üzere :)

You May Also Like