Today I’d like to share the latest features about my blog. Last saturday I was on a local newspaper along with some Turkish bloggers. I’d like to thank Merve Ozaytekin for this opportunity.
Aranızda görenler var mı bilmiyorum ama blogum cumartesi günü Posta gazetesi cumartesi ekindeydi. Röportaj için Merve Özaytekin’e teşekkür etmek istiyorum. Mezun olduğum okulun İstanbul Bilgi Üniversitesi olduğu düzeltmesini yapmak istedim burdan bir yanlışlık olmuş sanırım :) Ayrıca röportajı derleyen Merve’nin bende “kimsenin hayal edemeyeceği şeyler yapma” potansiyeli görmesi gururumu okşadı. Ben kendi adıma o kadar iddialı olmasam da benim hakkımda böyle düşünülmesi güzel :))


Aaand the biggest news of all! At least for my life :) My blog also featured on Vogue Italia’s website. I am on the link ‘Turkey’ .This is the most exciting thing that ever happened to my blog. I am so happy! More than happy, the happiest being on earth! Thank you soo much for this I still can’t believe it :) And thank you Cansu Sen for letting me know this via twitter, I’d have no idea! You can check the main post from here
Veee haberlerin en büyüğü, en azından benim hayatımdaki haberlerin :) Blogumdan Vogue Italya’nın internet sitesinde Türkiye’deki moda blogu olarak bahsedilmesi, bu tahmin edersiniz ki benim için inanılmaz mutlu edici bir haber! Mutluluktan öte bir mutluluk dünyanın en mutlu insanı benim sanırım evet o benim! Bana bu haberi twitter üzerinden ulaştıran Cansu Şen‘e de binlerce sevgi öpücük kucaklama benden, o olmasa hiç haberim olmazdı bu durumdan. Çok teşekkür ederim! Haberin gerçeği için bu linke tıklayabilirsiniz.

You May Also Like