Remember me asking for your “must have” items on your wish list? Well, this ‘Givenchy’ bag has become one of my must have items. I always dreamt for a big black purse for everyday usage and from the moment I saw it, I knew that was the one I should have! Perfect shape and perfect size. I guess we will be undetachable from now on.

Hatırlarsanız size daha önce hayalini kurduğunuz “sahip olunacaklar” listenizi sormuştum. İşte benim listemdeki en büyük “ihtiyaç” lardan biri olan büyük, günlük kullanım için ideal olan o siyah Givenchy çanta. Uzun zamandır arayıp tam istediğim gibi olmadan sahip olmak istemediğim o parça artık ellerimde. Sanırım bundan sonra ayrılmaz ikili olacağız.

ZARA TRENCH – GAP SHIRT – TOPSHOP JEAN – GIVENCHY BAG – KURT GEIGER BOOTS
ZARA MONT – GAP GÖMLEK – TOPSHOP JEAN – GIVENCHY ÇANTA – KURT GEIGER BOT

 

You May Also Like

 • aybegüm Kara

  Güzel günlerde kullan Nil, bu modele dergilerde rastgelip çok beğenmiştim, bir hayli de kullanışlı duruyor. Botlarına bayıldığımı da eklemek isterim, çok hmm jilet gibi bir duruşu var, başka kelime bulamadım:) Sevgiler!

 • Bu Givenchy çanta Sofia Coppola’nın Louis Vuitton için yaptığı ve benim beğendiğim tek LV modeli olma özelliği taşıyan çantaya çok benziyor, ama daha güzeli. Bakmaya doyamadım valla, şahane.

 • serkan

  Koskaca, defalarca çekilen resimler.. ve sonuç olarak beğendiğin 6 resmin oluşması, sadece ama sadece şu hayalini kurup da sonunda ulaştığın,en büyük ihtiyaçlardan biri olarak belirlediğin,hatta bundan sonra yapışık ikizinmiş gibi gezmeyi düşündüğün ve benim hiç üşenmeden bu kadar uzun cümle yazmama vesile olan, şu gördüğüm ve görülen “Çanta” için miydi? :)

 • banu

  Bacaklarına yaptığın inceltme photoshopu hiç ama hiç hoş değil. Yani böylesine kalın bir baldırın altına yüzde 10 u kalınlığında bir bilek simetrik değil. Görsel güzellik sağlamanın çok dışına çıkıyor. Ayrıca o kadar paraya deymeyecek bir çanta. Onlarca güzelinin içinden seçmiş olmana saygı duyarız fakat, sıradan Nilcim. Sen yapışık ikiz gibi takılmaya devam et ne diyelim.

  • filfel

   sen kıskanc degılsın de nesin yani..sana cevap bıle vermemk lazım ama yazık sana komplekslerinel bas basa kal..

 • hiloş

  sana kesinlikle düz saç daha çok yakışıyor, kombin her zamanki gibi çok klas………..

 • İdil

  harika görünüyorsun Nil güle güle kullan :)

 • Allison

  Perfect choice ! Love the look !!

 • nihan

  niiil :) saçların da, stilin de şahane görünüyor :) güle güle kullan güzeller güzeli çantanı, darısı bana da olsuun :))

 • Betül

  Cantani cok begendim,çok şık ,güzel günlerde kullan.

 • handan

  bence o güzelim klasik ceketin ve çantanın havuç pantolon giymeliydin bir de ipek bir bluz. Altına oduncu gömlek, skinny jean ile cidden çok kıro olmuş ya. Hayır pantolonun paçası kısa olsa o ayakkabılarla bi derece kabul edilebilir ama olmamış Nil.

 • Deniz Baran

  Bu kadar kotu kalpli, adsizligin arkasina siginarak zehirli dilleriyle karsisindakini incitmekten baska hicbir sey bilmeyen insanlarin yasadigi bir dunyada yasamak!! Dikkatinizi cekmek isterim ki bu canta; annesinden, babasindan, sugar daddy’sinden ya da bir firmadan kucagina dusmemis Nil’in. Kac zamandir hayalini kurdugu canta icin alin teri dokmus, hayal kurmus ve sonunda dolabina eklemis. Kendisine ait bu platformda da bu zamansiz harika cantayi paylasmak istemis cok mu gordunuz? Ne fena, ne kara, ne kotu kalpleriniz var :(

 • daha iyisini yapın da sizi eleştirelim bayanlar

 • Ayşe

  Sevgili Nil, İnsanların abuk sabuk tenkitlerine kulak asmamana, saçma sapan laflarına , orana burana karışmalarına karşı hoşgörülü olmanı gerçekten takdir ediyorum. Ben bir keresinde İsveçli Caroline Modes ‘e “Hep aynı skinny leri giyiyorsunuz fiziğiniz müsait biraz değişik şeyler deneseniz” deme cüretini gösterdim (sonra kendime de ayıp be kızım kadın ne isterse onu giyer beğenmiyorsan da bakmazsın bir daha dedim) Beni o gün bu gün comment yapmaktan men ettiler iyi mi? Sevgiler

 • gül

  Çok hoş çanta, beğendim, sana da yakışıyor, iyi günlerde kullan Niilll :)