Hello Monday! What a week it was! I spent the entire week running around the city from one meeting to another and closed it up with a big shoot (which you’ll see soon) That all ended up me getting the worst back spasm. I spent the whole weekend lying in pain. Now there’s this new week ahead of me full with shootings and meetings again. I’m holding on with a back patch, a lot of drugs and a very repulsive corset on my waist. Hope I’ll get through with this week. Wish me luck!

Merhaba Pazartesi! Geçtiğimiz haftayı atlattık neyse ki. Tüm hafta boyunca şehrin bir ucundan diğerine toplantılara koşup haftayı da büyük bir çekimle kapattım (yakında paylaşacağım) Ve tüm bunların sonunda Cuma akşamına korkunç bir bel sakatlanması ile girdim. Tüm haftasonunu yatarak geçirdikten sonra (güle güle Rock n’coke) önümde toplantı ve çekimlerle dolu yeni bir hafta daha var. Şu an belimde ilaçlı bir bant, kas gevşetici ilaçlar ve oldukça itici bir bel korsesi ile ağrılara dayanmaya çalışıyorum. Umarım bu haftayı da sağ salim atlatırım. Bana şans dileyin olur mu?

burgundynude

burgundynude2

burgundynude3

burgundynude4VAKKORAMA SHIRT (similar here and here) – URBAN OUTFITTERS JEAN (similar here and here) and BAG (similar here and here) – ZARA SHOES and BELT (similar here and here) – COOEE DESIGN CUFF
VAKKORAMA GÖMLEK (benzeri burada ve burada) URBAN OUTFITTERS JEAN (benzeri burada ve burada) ve ÇANTA (benzeri burada ve burada) – ZARA AYAKKABI VE KEMER (benzeri burada ve burada) – COOEE DESIGN BİLEKLİK

 SHOP THE LOOK

You May Also Like

 • Sena

  Çok geçmiş olsun Nil, acaba bir süre topuklu ayakkabılara mola versen kendini daha iyi hisseder misin ? En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle, postları bekliyoruz.
  Sevgiler,
  Sena

 • Ece Aydoğmuş

  Öncelikle geçmiş olsun Nil! Çok çok güzel ve sana da çok yakışan bir kombin olmuş renklerin uyumuna bayıldımmm yine muhteşemsin :)

 • Tuba

  Geçmiş olsun Nil, umarım biran önce iyileşirsin…Seni gerçekten çok beğeniyorum .Geçenler de baya gerilere giderek eski postlara şöyle bi göz attım da ilerleyişin dikkat çekmeyecek gibi değil bence büyük bir tebriği hak ediyorsun. Kendi tarzını tam anlamıyla bulduğunu düşünüyorum ve sana çok yakıştırıyorum.
  Bizleri postlarından mahrum bırakmaman dileğiyle…
  Tuba