These days I feel like the mascot of Michelin Tyres. Remember the tv commercial where he fall in love each tyre that was produced and felt sad letting them go? No? Ok then you should watch this link. That’s how I feel! I’ve picked each item in my shop with pure love and when I pack them for their new owners I feel like I’m releasing something deeply valuable to me. I suppose I’m really attached to them, in a weird way… Anyways, so I photographed a usual packing of an order ( this one actually went to a Turkish blogger called Bayan Mor). Hope the new owners cherish their clothes from my Story of My Closet like I do! :)

Bu aralar kendimi Michelin lastiklerinin maskotu gibi hissediyorum. Hani şu üretilen her bir lastiğe aşık olduğu ve hepsinin ardından göz yaşı döktüğü reklamdaki gibi. Eğer ne diyo bu kız diyenlerdenseniz şu linkten hemen izleyebilirsiniz. İşte tam da öyle hissediyorum. Şu anda butiğimde bulunan her bir ürünü aşkla ve çok severek aldığım için onları yeni sahiplerine gönderirken içimde garip bir hüzün oluşuyor. Gözümün önüne her seferinde yuvadan yavrusunu uçsun diye bırakan anne kuşlar geliyor. Sanırım ürünlerime garip bir şekilde bağlanmışım… Her neyse, bu sefer gelen siparişlerden birini her zamanki gibi paketlerken fotoğrafladım ki neler dönüyor siz de anlayın (Hatta fotoğraftaki cici, Bayan Mor’a giden paketin ta kendisi!) Umarım yeni sahiplerinin gözünde aldıkları kıyafetler benim için olduğu kadar değerlidir! İlgi gösteren herkese binlerce teşekkürler! :)

Kombin önerisi isteyenler için Facebook sayfasında her gün yeni önerilerde bulunmaya devam ediyorum. İlk sorulan ürünler çoktan sayfada yer aldı bile!

One more thing before letting you go. Story of My Closet has been featured on Elle Magazine Turkey on January 2012 issue! Thank you Seda Yılmaz and Elle Magazine for the feature.
Bir de gitmeden son bir haber daha. Story of My Closet Elle Türkiye Ocak 2012 sayısında!! Yeni yıla başlamak için ne harika bir haber. Dergide Story of My Closet’a yer veren Seda Yılmaz ve Elle dergisine binlerce teşekkür!

You May Also Like