Last week I wore my recent favorite crop trousers with a basic blue shirt I scored last May in Paris. When I put on these pants I was actually considering matching it with a calmer color tone like beige or something but that bright blue shirt kinda popped to my eyes and I put on those two together. And because it was rainy (as you can see on the photos) and it is fall I put on a trenchcoat over my shoulders. I soaked up the rain at the end of the shoot, but I love the rain anyway.

Geçtiğimiz hafta dolabımdaki yeni favorilerimden biri olan kısa paça pantolonumu Mayıs ayında Paris’ten kaptığım mavi gömleğimle birlikte giydim. Aslında bu pantolonu ilk giydiğimde, bej gibi daha sade bir renk tonuyla kombinlemeyi düşünmüştüm ama bu mavi gömlek bir anda gözümün önünde parladı. Ben de ikisini bir araya getirdim. Hem dışarda yağmur yağdığı için (fotoğraflarda görüldüğü üzere) hem de sonbaharın doğası gereği omuzlarıma bir de trençkot atıp dışarı çıktım. Çekimin sonunda yağmurdan sırılsıklam olmuş olsam da yağmurlu havaları seviyorum.

SHOP SIMILAR
[show_shopthepost_widget id=”1158008″]

  

GANT TRENCHCOAT (similar here) –  ART DU BASIC SHIRT(similar here and here) – ZARA TROUSERS (similar here and here) AND BOOTS (similar here and here) – TOOL CLUTCH (silimar here)

GANT TREÇKOT (benzeri burada ve burada) – ART DU BASIC GÖMLEK (benzeri burada ve burada) – ZARA PANTOLON (benzeri burada ve burada) VE BOT (benzeri burada ve burada) – TOOL PORTFÖY (benzeri burada)

You May Also Like