If you’re following my instagram account you’d know that I was on a weekend getaway in Cesme. Looking back at the pictures of the days passed by over there makes me want to get my bag and leave again (and yet i will!) While I write this post in Istanbul I’m dreaming about a Yellow Van. Now it’s time to explain all about this yellow van I travelled with during the weekend. As a first stop we picked Cesme on the route of the yellow van. We visited great beaches, restaurants, bars and stores. We gave some surprise gifts to the followers we met at the same places as we were, who found whereabouts of the yellow van. We spent a full weekend with the sea, sand, sun, cold beverages, great food and good music. Actually from now on, The Yellow Van will be travelling around different cities and tell its followers where to eat, what to wear, what to drink, what to read and what to listen while you’re there. As a plus it’ll be giving surprise gifts to its followers if they happen to be at the same spot at the same time. So it’s a very fun van to follow. If you’re interested in good ideas and pictures remember to take a look at the instagram account of the van maybe you get to be at the same spot with it some day! We’ll be in Cesme again this weekend, so get ready for photo bombing!

Instagram‘dan sıkı takipte olanlar bilir, geçtiğimiz hafta sonunu Çeşme’de geçirdim. Şimdi tüm detayları ile anlatacak olduğum bu keyifli 3 güne baktıkça, tası tarağı toplayıp yeniden gitmek istiyorum (ve aslında gideceğim de!) Ben bu satırları İstanbul’da yazarken bir yandan Sarı bir Karavan’ı düşlüyorum. Neymiş bu “sarı karavan” diye mesajlar atan, merak eden ve yeni öğrenen herkes için; eğlence daha yeni başlıyor aslında. Bu hafta sonu ilk durak olarak Çeşme’yi seçtiğimiz Sarı Karavan’ın rotasında, güzel vakit geçirdiğim ve ortamını sevdiğim pek çok beach, restoran, bar, mağaza ve sürprizler vardı. Sarı Karavan ve benimle birlikte aynı mekanda bulunan ve Sarı Karavan’ı bulan kişiler için hediyeler vardı. Deniz, kum, güneş, serin içecekler, leziz yemekler, güzel müziklerle geçen dolu dolu bir haftasonu vardı. Aslında Sarı Karavan, bundan böyle gittiği pek çok farklı şehirde, takipçilerine; hangi restorana giderken ne giymesi gerektiğini, nerede ne yiyip içileceğini, sahilde ne okumalı, gezerken hangi şarkıyı dinlemeli gibi soruları cevaplandırırken, rastladığı takipçilerine de sürpriz hediyeler dağıtma peşinde. Kısacası Sarı Karavan; yolumuz üzerindeki pek çok mekana misafir olup, hem güzel önerilerde bulunacak hem de bizimle birlikte seyahat etmeyi planlayan herkesi ve Sarı Karavan’ın yerini keşfedenleri hediyeye boğacak. Bundan böyle “Söyle ona Sarı Karavan nerede, eğlence orada” diyor, sizi de hemen instagram ve twitter hesaplarına takibe bekliyorum. Kim bilir belki yolumuz bir gün sizin oralara da düşer :)

Sarı Karavan gelecek program: 23-25 Ağustos Çeşme, orada görüşmek üzere!

sarikaravancesme

sarikaravancesme2

sarikaravancesme3

sarikaravancesme4

sarikaravancesme5

sarikaravancesme6

sarikaravancesme7

sarikaravancesme8

sarikaravancesme9

sarikaravancesme10

sarikaravancesme11

sarikaravancesme12

sarikaravancesme13

You May Also Like

 • Ada

  projeye, sarı paylaşımlara ve neon göz farına tek kelimeyle bayıldım :)
  sarı sonbaharı İstanbul’da bekleyenler için, acaba sarı karavan İstanbul’a da uğrar mı?

  http://www.bayanmor.com

 • Arzu Akdağ

  Merhaba Ayyıldız mayonuzun ürün kodunu biliyormusunuz 2-3 magazayı aradım anlatmaya calıştım ne yazıkki anlamadılar. İnternet sitesindeki katalogtada yok. Acaba eski sezonmu?

  • Olabilir ben de çeşme’den aldım ordaki stok farklı olabilir tabi kodunu bilmiyorum malesef :(