It feels hard to put on jeans during summer. I always go for my dresses or shorts while I’m picking my outfits. But sometimes I can’t resist to put on a bad-ass jean even though it’s 100 degrees out there! I love printed jeans, I sell them at my store and feel great wearing them. Especially this new snake printed jean is one of my favorites. It has a light fabric so easy to wear during summer too. How do you pick your clothes during summer? Are you a dress girl or an always jean type?
Yazın jean giymek bana çok zor geliyor. O gün giyeceğim kıyafetimi seçerken elim hep elbiselere gidiyor. Ama bazen öyle bir jean ile karşılaşıyorsunuz ki dışarısı 100 derece de olsa üstünüzden çıkartasınız gelmiyor işte. Ben desenli jeanleri seviyorum, Story of My Closet‘da satıyorum ve giyerken kendimi iyi hissediyorum. Özellikle bu yılan desenli jean son zamanlardaki favorim. Kumaşı oldukça hafif olduğu için yazın giymesi de basit. Yazın kıyafet seçerken sizin tarzınız nasıl? Daha çok elbise kızı mısınız yoksa her daim jean diyenlerden mi?

Top: Acne / Jean: Darley’s / Shoes: Zara / Bag: Mango / Necklace: From a boutique in Milan

Bluz: Acne / Jean: Darley’s Outletim.com’dan / Ayakkabı: Zara / Çanta: Mango / Kolye: Milano’daki bir butikten

 

 

You May Also Like

 • ben tam bir elbiseciyim.ama gideceğim yerin serinliğine göre jeanleride tercih edebiliyorum

  pelin-in.blogspot.com

 • Ece

  cok sevindim ne giydim postlarının donusune (: eski tatil postlarına baktımda zayıflamıssın cokta guzel olmus birazda kıskandım yalan olmasın (: ozellkle basenlermden skayetci oldugumdan brz tuyo alabilir miyim senden? (:

  • Nil

   Valla ben de kilo aldım bu aralar ne tavsiye versem yalan olur ama basen konusunda tek çare spor. Pilates yoga çok yardımcı oluyor onu söyleyebilirim :)

 • ben de tam bir elbiseciyim :) yaz kış hep elbise tercih ediyorum.

 • Nour

  Gorgeous outfit, I honestly wouldn’t have thought that a snake printed jean would be so classy.

  I also happen to have one, so it gives me some ideas for how to wear it (without shocking people). During summer, it’s dresses and jeans, but with a lot of bright or pastel colors.

  Kisses from Algeria.