A few days ago, we went to Topkapi, old part of Istanbul to try a famous meat restaurant. It was a great discovery  and we got up with some very happy stomachs. Afterwards we stopped to take some pictures between the old paths. Have a great Thursday everyone. Hang in there, only one more day till the weekend! :)

Geçen gün Topkapı taraflarında meşhur bir köftecinin peşine düştük. Tarihi Merkez Efendi Köftecisi, beklentimizi boşa çıkartmadı ve ayda 1 uğranması gereken mekanlardan biri olarak uğurladı bizi. Daha sonra Topkapı’nın eski yollarında durup fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedik tabi. Herkese için muhteşem bir Perşembe olsun. Azıcık daha dayanın haftasonu için son 1 gün! :)

soft2

soft3

soft4

soft5, soft6

soft7

 

soft8
ROMAN COAT (similar here and here) – TOPSHOP SWEATER – MIH JEANS – ZARA BOOTS (similar here and here) – HOTIC BAG – PURAVIDA BRACELETSMYM LONDON BRACELETS
ROMAN PALTO (benzeri burada ve burada) – TOPSHOP KAZAK – MIH JEAN – ZARA BOT (benzeri burada ve burada) – HOTİÇ ÇANTA – PURAVIDA BİLEKLİKLERMYM LONDON BİLEZİKLER

 

You May Also Like

 • bu kabanın bir benzerini başka bir markadan sipariş ettim bugün:))) sende görünce çok mutlu oldum , gerçekten çok tatlı çok soft bir havası var, nar çiçeği ile de harika durmuş!

  • Hazal San

   nerden sipariş ettiniz? romanda bulamadım ben de bugün..

 • Eda

  Nil, bu palto gecen sezonlardan mi

 • senzastilista

  renk uyumu ve fotograflar bir harika :)

 • Hazal San

  bugün bu kabana bakmak için roman mağazasına gittim malesef kalmamış fakat bir elbise alıp çıktım yani sayenizde romandan bir alışveriş yapmış oldum :)