Here we are at the last day of my week with Divarese. Can’t believe how fast this week passed by! Hope you enjoyed my outfit concepts as I did through the week. For the last day of the collaboration I choose an outfit for a fun Friday night. The evening can start with a nice dinner with friends, a few drinks at a cool bar then I’ll take off my jacket to dance to the evening (probably with the newly released song Get Lucky by Daft Punk, I DIE!) So I thought a flatform would be the ideal shoe to go for. And these ones reminded me a little bit of Opening Ceremony, thumbs up. Have a nice weekend and remember to daaaance!!

Divarese ile haftamın son güne gelmiş bulunmaktayız. Bu haftanın ne kadar hızlı geçtiğine inanamıyorum! Umarım siz de benim kadar keyif almışsınızdır bu işbirliğinden. Cuma günü için seçtiğim stil eğlenceli geçecek bir akşam için. Arkadaşlarımla güzel bir akşam yemeği yedikten sonra İstanbul’un sunduğu birbirinden güzel barlardan birinde içkiler yudumlanır ardından ceketler çıkar, doğru dans pistine! Arkada çok büyük ihtimalle Daft Punk’ın yeni çıkardığı parçası Get Lucky çalmakta (en azından benim kafamda) Bu sebepdendir ki tercih ettiğim en ideal ayakkabı bana biraz Opening Ceremony havasını hatırlatan bu düz dolgu topuklu ayakkabılar. Herkese güzel bir haftasonu diliyorum, dans etmeler unutulmasın!

ACNE JACKET – TIBI TOP – WHISTLES JEAN – H&M CONSCIOUS SCARF&CUFF – COOEE DESIGN CUFFDIVARESE SHOES&BAG
ACNE CEKET – TIBI BLUZ – WHISTLES JEAN – H&M CONSCIOUS ŞAL&BİLEKLİK – COOEE DESIGN BİLEZİK – DIVARESE AYAKKABI&ÇANTA

You May Also Like

 • nesli

  merhabaa nil,
  saçlarını boyamışsın sanırım değişmişsin bi :) story of my closeta yeni ürünler ekliyicekmisin?

  • Selam Nesli,

   Saçlarım aynı değişmedi. Bu aralar yeni ürünler üzerine çalışıyorum yakında duyurusunu yaparım ;)

   Sevgiler,

 • mine

  alıştık her gün post iyi oluyo devamını beklerim :)

 • gizem

  Merhaba Nil, saçlarının rengini öğrenebilir miyim acaba ?

 • SİNEM ARSLANBABA

  What was the result of the competition

 • duygu

  ilk fotoğrafta suratının şekli ve kafan çok orantısız bu saç kesimiyle

 • Hasty

  Hi nil, do you know a way that we can get the shoes in Canada

 • KADRİYE ZERRİN KUBAŞ

  bayılıyorum buradaki yorumlara oldu canım diğer kafasını monte etsin o zaman ne olur fesat kumkuması gibi davranmaktan vazgeçin bu arada hala cok kılo almıssın ya da kaşların cok kalın yorumu yok enteresan