I don’t generally wear all black. I love but I just don’t do. I strongly believe it’s because my mother brainwashed me or something, like it’ll gonna make me feel bad or send the wrong message, you know… Crazy! Also I wear a peplum top that I purchased from H&M in the love of Alexander Wang on February. I planned to wear it during summer but never did because I figured out I’m definitely not a fan of peplum. I used it with some skinny black jeans but wasn’t satisfied. So here in this outfit 2 of my “don’t”s collaborate and I’m loving it. This peplum top definitely was waiting for this flare trousers to shine and mom, no I don’t feel depressed! :)

Genelde baştan aşağı simsiyah giyinmem. Çok severim ama yaptığım nadirdir. Sanırım annemin zamanında bu konuda beynimi yıkaması buna sebep vermiş olabilir. Siyah giyinince kendini kötü hissedersin, etrafa kötü bir mesaj gönderirsin falan… Ayrıca bu kıyafette kullandığım peplum bluzu da Şubat ayında Alexander Wang aşkına H&M den almıştım. Yazın giymeyi planladıysam da bir türlü giymedim peplum olayına hiç ısınamadım. Siyah skinny jeanlerimle denesem de pek tatmin olduğum söylenemez. İşte bu kıyafet benim iki olumsuzumu birleştiriyor ve sonuç son derece tatmin edici. Bluzum bunca zamandır bu pantolonu bekliyormuş meğer, ve annecim hayır kendimi depresif hissetmiyorum! :)

H&M TOP – IPEKYOL TROUSER – H&M BAG – ZARA HEELS – COOEE BRACELET

H&M BLUZ – İPEKYOL PANTOLON – H&M ÇANTA – ZARA AYAKKABI – COOEE BİLEKLİK

You May Also Like

 • Gizem

  Bence sürekli siyah giyebilirsin inanılmaz yakısmıs ve gördüğüm en güzel peplum bluz Nil :)

 • ezgi

  şu ana kadar gördüğüm en güzel peplum bluz normalde bende nefret ederim ama bu hakikaten güzelmiş :)

 • sema

  siyah seni cok ince göstermis bacakların bu pantolonla inanılmaz ince görünüyor ve sana cok yakısmıs.bence daha cok siyah giymelisin siyah ayakkabı ve canta kombinide sana cok yakısır ve siyah deri ceket:) ayrıca bu tarz kombinlerle siyah far üstü eyeliner müthis olur yada smookey.

 • B.

  Kullandığın makyaj ürünlerini yazsan mesela,çünkü şu sıralar çok güzel tonlar kullanıyorsun özellikle rujda.

 • kesinlikle mükemmel kombin!