Who else wants to stay under the blanket for a whole day, with a hot cup of chocolate while watching old movies? My mood is exactly like this right now, and its too bad its only Wednesday tomorrow! So I try to create that cozy feeling with my clothes… Since it’s work I have to keep it more than pajama pants (even though they’re in, it’s too cold for the silk look) therefore I have a few options… The look I aim should include comfort, style, warmth and a nice winter color. So let’s start with the color, a blue sweatshirt voila! I’ve covered the “warmth” part as well. Next, the comfortable bottom, since we skipped the pajama pants I have to go with the next best thing, a long silk skirt. Now we should add a stylish touch, with a gorgeous statement necklace of course, you can never go wrong with a statement necklace. The result: Below Look. For the people who has to work, can throw their own tea parties after work!
Bütün bir gün boyunca battaniyenin altında kalıp elinde sıcak çikolatayla eski filmler izlemek isteyenler el kaldırsın! Şu an tam bu moddayım ve ne yazık ki yarın daha Çarşamba! Bu yüzden ben de ihtiyaç duyduğum bu rahatlık hissini giydiklerimle elde etmeye çalışıyorum… Tabi gidilen yer iş olunca pijamayı baz almamak gerek. Elde etmem gereken kombinin içermesi gerekenler konfor, stil, sıcaklık bir de güzel bir kış rengi. Önce renkle başlayıp mavi bir sweatshirt giymeye karar verdim, üstelik bu şekilde sıcak kalmayı da garantilemiş oldum. Sonraki adım konforlu bir alt seçmek, pijama yoksa en iyi ikinci tercih uzun ipek etek derim ben. Geriye kaldı stil katacak bir dokunuş, gösterişli bir kolye! Gösterişli bir kolye ile asla yanlış yapmazsınız. Sonuç: Aşağıda. İşe gitmek zorunda olanlar, benim gibi evde kendi çay partilerini verebilir!
Bu arada yazımı sonlandırmadan paylaşmak istediğim son bir şey var, bilenler bilmeyenlere anlatsın. Bir Türk moda bloggerı olarak beni sevindiren bir projeden bahsetmek istiyorum, adı Stilkolik.com . Günlük kombinlerinizi paylaşıp puan toplayabileceğiniz ve sizin gibi stil insanlarla bir araya gelebileceğiniz yeni bir platform var artık. Benim de üye olduğum ve kombinlerimi paylaşarak destek verdiğim bu sitenin Türk stil anlayışına büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Eğer siz de stilinize güveniyor ve bunu herkesle paylaşmak istiyorsanız zaman kaybetmeden Stilkolik.com u tıklayın ve benimle beraber eğlenceye katılın ;)
Stilkolikte beni bulmak için buraya aşağıdaki fotoğrafıma puan vermek için ise buraya tıklamanız yeterli!


Sweatshirt: Acne / Skirt: Vakkorama

You May Also Like