Black Swan has finally hit the theatres last week in Turkey. I’ve been waiting for it since last year because 1- Darren Aranofsky is one of my favorite directors, and 2- the movie is about ballet. I’ve dropped my ballet classes after 10 years and I still carry this regret, if I went on doing ballet for 2 more yeears, I could have had a certificate to teach… But what’s gone is gone and I should look forward and forget about this. But I thought, at least I can dress like a ballerina wannabe! And I went for the white swan look for the movie night. But my nailpolish is black, it represents my inner black swan :P Anyways, I loved the movie I loved everything about the movie. And I definitely think that Mila Kunis’ performance was also Oscar worthy!
Black Swan geçen hafta nihayet Türk izleyicisiyle buluştu. Bu filmin vizyona girmesini geçen yıldan beri bekliyordum çünkü 1- Darren Aranofsky en sevdiğim yönetmenlerden biri 2- film bale hakkında. Baleyi 10 yılın ardından bırakmış olmanın pişmanlığını hala yaşıyorum, 2 sene daha devam etseydim şu an öğretmenlik sertifikam olacaktı en azından. Ama arkamızda bıraktıklarımız orada kalmaya mahkum, dönüp bunun acısını çekmek yerine ileriye bakmak gerek. Ben de en azından kendini balerin sanan biri gibi giyinip filme öyle gidiyim en iyisi dedim! Giyinirken daha çok beyaz kuğudan ilham aldım ama siyah ojelerimle de içimdeki siyah kuğuyu ortaya çıkarttım :P Kıyafetlerle karakterlere bürünmek hala en sevdiğim oyun sanırım. Her neyse, film tabii ki çok güzeldi ve Mila Kunis’in performansı da bence kesinlikle Oscara layıktı!

Cardigan: River Island
Shirt: Vila
Skirt, Bag: Topshop
Tights: Asos
Shoes: Inci
Necklace: My aunt’s gift from a trip to Anatolia
Pin: Grandmother’s
Pinky Finger Ring: Tiffany & Co

Hırka: River Island
Gömlek: Vila
Etek ve Çanta: Topshop
Çorap: Asos
Ayakkabı: İnci
Kolye: Teyzemin Gaziantep gezisinden hediyesi
Broş: Anneannemin
Serçe Parmak Yüzüğü: Tiffany & Co

PS: I had a little accident over the weekend and burnt my fingers on my right hand with hot water. It’s a second degree burnt and my hand is bandaged right now. I might not be able to make posts for a while at least I can’t be in them. I’ll loose the bandage next tuesday and hope to be able to use my right hand again, without any scar on it. Just wanted to let you know, wish me luck!
Not: Haftasonunda ufak bir kaza geçirdim ve sağ elimin parmaklarını sıcak suyla yakmış bulundum. 2. derece yanık teşhisi kondu ve şu an sargıda olduğu için elimi kullanamıyorum. Bir süre post yapamayabilirim, daha doğrusu postların içinde bulunamayabilirim. Sargılar haftaya salı günü çıkacak o zaman umuyorum ki elimi kullanmaya başlayabileceğim. Sizleri de durumdan haberdar etmek istedim, bana şans dileyin!

You May Also Like