I don’t know about you but I’ve already started to dig into the new season. Summer shopping is definitely over and these new and shiny stuff makes my heart go faster! September is my favorite month of all and it’s almost here, better be prepared. I also love these transition stuff as well. Like this dress I’m wearing, it makes me feel like we’re living summer and fall at the same time.  Also it carries the perfect sense of gothic look that is about to capture us on this new season. Another thing that I want to tell about this outfit is my new Yazbukey for Vakkorama clutch. Yazbukey has designed a capsule collection for Vakkorama this season and I already purchased 2 of them. I think her sense of design fits perfect with Vakkorama.

Sizi bilmem ama ben yeni sezon ürünlerine çoktan kendimi kaptırmış durumdayım. Yaz alışverişi kesin olarak sonlandı ve vitrinlerde gördüğüm bu yepyeni ürünler kalp atışlarımı hızlandırmaya başladı bile. Eylül ayı en sevdiğim ay ve artık neredeyse burda, hazır olmakta fayda var. Ayrıca bu geçiş dönemi kıyafetlerini de çok sevdiğimi söylemeden edemeyeceğim. Aynı anda hem yazı hem sonbaharı üzerinde yaşatmak güzel bir duygu. Üzerimdeki elbise ise yeni sezonda bizi ele geçirecek olan gotik görünümünün havasını taşıyor. Bu kıyafetin bir diğer odak noktası ise Yazbukey’in Vakkorama için tasarladığı kapsül koleksiyondan olan yeni çantam. Ben bu koleksiyondan 2 ürünü dolabıma dahil ettim bile. Bence Yazbukey’in tasarım anlayışıyla Vakkorama harika bir uyum sağlamış.

DRESS VAKKORAMA-CLUTCH YAZBUKEY FOR VAKKORAMA-SHOES ZARA-NECKLACE IPEKYOL

ELBİSE VAKKORAMA- ÇANTA YAZBUKEY FOR VAKKORAMA-AYAKKABI ZARA-KOLYE İPEKYOL

You May Also Like

 • duygu

  yine müthiş görünüyorsun!

 • Takipteyiz ailecek :) (ünlü arkadaşa yazılabilecek en popüler şey buydu laksdjlaksjd)

  • Hahaha Ayman :)) Görüyorum kardeşini instagramda ^^
   Ben de harika fotoğraflarını takipteyim!

 • loop

  bugüne kadarki en inanılmaz postlarından biriydi bence. bana çok ilham verdi ben de bu tarz birşey deneyeceğim :) rujunun markasını çok merak ettim tam aradığım şey mac diva diye düşünüyorum ama?

  • Rujun markası Dior – Fantastic Plum
   Gotik denilince akla ilk gelecek marka Dior oluyor zaten :)

 • ayakkabıların bu sezon mu!

  • İndirimde aldım ama yazın hiç raslamamıştım bu modele

 • zeynep ceylan

  ben bir ayakkabılarını kombinine yakıştıramadım maskülen bir parça elbisen ise seksi ama yazbükey çantana bayıldım

 • Fashistanbuller

  Nil’cim, Öncelikle kilo mu verdin? Çok güzel olmuşsun. Yeni saçlarını da uzun zamandır çok beğeniyorum. Artık kıyafetler de eskisinden çok farklı. Biliyorsun eskiden seni beğensem de kıyafetlere laf atıyordum :) Feminenle masküleni karıştırman da harika. Kolye, vs. her şey tastamam. :))

  • Teşekkür ederim Zeynepcim fark ettim değişikliği :)) Senden bunları duymak çok güzel.
   Öpüyorum çok!

 • Chicthem

  Cobalt blue! Valla nefis olmus yine, kolye ayrı güzel canta ayrı güzel. Elbise baslibasina enfes. Kesik parcalar oldukca revacta! 4. fotograftaki yuz ifadeni cok sevdimm:)