I just love a good collaboration. This week, we’ve seen the great Turkish designer Zeynep Tosun’s couture collection for local Ready To Wear brand Ipekyol. When I first heard about this collaboration I knew it’ll be a sight to look at. And the result didn’t surprise me at all. If you think about how many weddings a woman goes to during summer period, you figure out this collection will be a life saver. Especially when there’s a lot of ugly gowns around. Can’t believe my 4 closest friends will get married this year! I still don’t know what to wear though this collection will really help me for at least 1 one them. My only concern now is to not be in a “b*tch stole my look” situation. And that white 50’s dress will definitely be mine cause I have a whole another idea to use that, if you know what I mean ^_^ Here are the pictures that I took during the runway show and let me know which ones are your favorite!

İyi bir işbirliğini her zaman sevmişimdir. Bu hafta çok sevdiğim Türk tasarımcılardan Zeynep Tosun’un İpekyol için tasarladığı abiye koleksiyonunun sunulduğu defileyi izlemeye gittim. Bu iş birliğinin haberini ilk aldığımda ortaya çok iyi parçalar çıkacağından emindim ve sonuç da beni yanıltmadı. Yaz döneminde bir kadının ne kadar fazla düğüne gittiğini düşünürsek bu koleksiyonun kesinlikle hayat kurtarıcı olacağını söylemek mümkün. Özellikte etrafta bu kadar fazla çirkin abiye ve yüksek fiyatlar dolaşırken. Benim de bu yıl en yakın 4 arkadaşım evleniyor, hala inanamıyorum. Hala neler giyeceğimi bilmesem de en azından 1 tanesinde bu koleksiyondan bir şey giyerim diye düşünüyorum. Tek endişem aynı düşünde pişti olmak. Ama o beyaz 50’ler tarzı elbise kesin olarak alınacaklar listesinde ve onu kullanmayı düşündüğüm yer de başka aslında ^_^ İşte defile sırasında çektiğim  görseller, sizin favorileriniz hangisi söyleyin!

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image
image

image

image

image

image

image

image


image

image

image

image

 

image

You May Also Like

 • Selin

  Post ile inanilmaz alaksiz bir sey soracaktim aslinda. Kakullerinizi kendiniz kesiyormussunuz. Nasil yapiyorsunuz acaba? Islak iken tek bir kerede mi yoksa asama asama halinde mi? Yanitlarsaniz sevinirim, sevgiler :)

  • İlk sefer istediğim kadar saç tutamını ayırıp ıslakken önümde döndürüp burun hizamda kestim ve yavaş yavaş kısalttım. Kısaltma işini de kuruyken düzleştirip göz hizama göre makasla kenardan başlayıp ilerleye ilerleye kısaltıyorum. En son da ara makas yapıp doğal bir hale getiriyorum :)

 • Pınar

  Hepsi mükemmel modeller, çok güzel harmanlanmış çok zevkli elbiseler, geçen sene neden yapmadılar diyorum, aynı durumdaydım sizinle ve elbise bulmakta çok zorlandım..kendi nişanım için de çok aramıştım..bu gibi güzel ortaklıkların daha sık olması dileğiyle..

 • Harmonia

  Saç aksesuarları da harika bir insan olan Merve Bayındır’a ait. :)
  Belirtmek istedim. ^.^

 • french

  deniz kizi modeli, buz mavisi elbiseye bayildim :)